U13 – Osobní odpovědnost Filipa Bareše

FC Slovan Liberec – FK Varnsdorf 5:7 (1:2, 3:3, 1:2)

Branka: Bareš 4x, Funda, Ludrovský a Primásek
Asistence: Ludrovský 2x, Simm 2x, Kocour, Bareš,

Sestava: Grafek, Primásek, Simm, Švancara, Novotný, Funda, Ludrovský, Bareš, Kocour, Salacki, Vlk a Kuběj

Neděle 5.5.2019

Potvrdit celkovou jarní pohodu a zlepšnou výkonnost celého týmu jsme po malém zaváhání se Žižkovem přijeli potvrdit do Liberce. Bohužel, se nám hrubě nepovedl začátek utkání a hned z prvního útoku domácích jsme inkasovali branku. Domácí hráli s velkým nasazením, obětavostí a napadáním po celém hřišti, což nám hlavně z počátku činilo velké problémy. Postupně jsme se však začali čím dál více prosazovat a dokázali zápas otočit až do stavu 5:1… V tu dobu nám fungovala především záložní dvojice, mozek mužstva, Bareš (autor čtyř branek) s Ludrovským (velký bojovník a palič šancí- celkem 12 nájezdů na branku) a nadstandadtně zahráli oba krajní obránci Funda a Simm.

S vědomím celkem jasného vedení jsme částečně polevili a domácí dostala znovu do hry hrubá chyba brankaře Primáska při rozehrávce od branky. Částečně pro nás byla vysvobozením přestávka a domluva s uklidněním hráčů v kabině. V poslední třetině jsme již hru měli pod kontrolou a přidali další dvě branky Ludrovským a Primáskem. Domácí korigovali skóre utkání až polo vlastní brankou v poslední minutě.

I přes poněkud rozpačitý začátek zápasu byl k vidění otevřený, fyzicky náročný zápas nahoru dolu, se spoustou našich šancí a hezkých kombinačních akcí…

Po nedělním utkání nás čeká náročný týden, ve středu 8.5. ve Střešovicích, ve čtvrtek pohárové utkání doma na UMT v Kotlině s Děčínem od 17 hodin a v neděli v Jiřetíně zápas s Benešovem.

Bukvic Václav 6.5.2019
Trenér U13