U8 – Úspěšná kvalifikace na Planeo Cup v Roudnici nad Labem

Kvalifikační turnaj jsme zvládli na výbornou a můžeme se těšit na finále konané v červnu 2024, kde poměříme síly s nejlepšími týmy z celé ČR.

Hrálo se celkem 7 zápasů po 20 min., což bylo poměrně náročné, ale kluci všechny zápasy ovládli a všechny jsme jednoznačně vyhráli. Vrátili jsme také porážku Roudnici, která nás v předkole porazila a troufáme si říct, že to byl nejhezčí zápas. Kluci celý turnaj hráli opravdu pěkně, bez ostychu nebo strachu ze soupeřů a zaslouženě vše vyhráli.

Na závěr bychom ještě chtěli poděkovat za neskutečnou podporu všech rodičů, kteří si v práci vzali volno a po celou dobu nám hlasitě fandili, bubnovali a mávali vlajkami. Moc děkujeme!
Vítězná sestava: Hugo Bláha, Petr Novosad, Adam Richter, Adam Kučera, Matyáš Bek, Matyáš Jindřich, Andrej Zavadsky, David Svoboda, Dáda Godla, Honza Pondělíček a Maty Stehlíček.

Výsledky:

FK Vdf – TJ Řepín 7:1