V neděli změříme síly s rezervou Slavie

Po nevydařeném utkání s Příbramí se A-tým v neděli dopoledne střetne v rámci sedmého kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY s rezervou Slavie.

V neděli od 10.15 hodin čeká svěřence Miroslava Holeňáka další soutěžní kolo. Fotbalisté Varnsdorfu zajíždí do hlavního města, kde změří síly s rezervou Slavie. Ta má v úvodu sezóny střídavé výsledky. Po šesti kolech je třináctá s pěti body. Prozatím dokázala zkrotit v derby rezervu Spartu a dvakrát remizovat. Naposledy v Opavě 1:1.

„Ztratili jsme body doma, takže je chceme získat hned venku. Ale víme, že to nebude jednoduché, bude to těžký zápas. Viděl jsem jejich zápasy, uhráli bod v Opavě, to také o něčem svědčí. Doma sice prohráli s Duklou, ale vůbec nehráli špatně. Chceme se vrátit na vítěznou vlnu, takže jedeme na Slavii s tím, že chceme vyhrát,“ řekl varnsdorfský kouč Miroslav Holeňák.

Odčiní Varnsdorf domácí zaváhání s Příbramí? Vsadit si můžete u společnosti Tipsport, prémiového partnera klubu. Pokud se na zápas do Prahy nechystáte, utkání můžete sledovat živě pomocí streamu zde.