Varnsdorf míří do Brna, čeká ho Zbrojovka

V osmém kole, které bude poslední před zářijovou reprezentační přestávkou, se družina Miroslava Holeňáka postaví Zbrojovce Brno. Utkání se odehraje v sobotu 2. září od 17.00 hodin.

FC Zbrojovka Brno se po sedmi kolech nachází na šesté příčce FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY s třinácti body. Vstup do nového ročníku Brnu nevyšel podle představ. Ze čtyř úvodních duelů dokázalo vyhrát pouze jednou, a to proti rezervě Olomouce. Série za plný počet bodů přišla nejprve proti Chrudimi a následně venku proti Spartě a Prostějovu. „Postavení v tabulce by někoho mohlo svádět k podcenění, ale to odmítáme. Jednou věcí jsou vzájemné zápasy s Varnsdorfem, které většinou byly těsné a náročné. Druhou věcí pak je, že jsem Varnsdorf viděl hrát v Líšni, kde byli polovinu utkání lepším týmem, i když prohráli. Podcenit tedy nic nemíníme, hrajeme ovšem doma a bodů už jsme poztráceli dost, takže chceme bodovat,“ řekl před utkáním pro klubový web asistent Tomáš Polách.

Varnsdorf míří do Brna s jasným cílem. Připsat si tři body a odlepit se ze dna druholigové tabulky. Svěřenci Miroslava Holeňáka nebývají v zápasech horším týmem, ovšem na vítězství to zatím nestačilo.

Utkání můžete přímým přenosem sledovat na Sporttotal.cz. Prolomí Varnsdorf čekání na první výhru v sezóně? Vsadit si můžete u společnosti Tipsport, prémiového partnera klubu.