Varnsdorf v sobotu zavítá do Kroměříže

Po reprezentační pauze se opět rozbíhají tuzemské profesionální soutěže. Varnsdorf v rámci 13. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zamíří do Kroměříže, kde je čeká duel s nováčkem soutěže.

Nováček v soutěži má jasný cíl, a sice udržet se ve druhé nejvyšší české soutěži. Hanácká Slavia v předešlých dvanácti kolech nasbírala čtrnáct bodů, s nimiž okupuje jedenácté místo v tabulce. Družina Bronislava Červenky z posledních dvou duelů vytěžila čtyři body. Výhru vykopala proti Vlašimi a naposledy remízovala s rezervou Sparty.

Varnsdorf uzavírá druholigovou tabulku a na premiérové vítězství v aktuálním ročníku stále čeká. Svěřenci Miroslava Holeňáka vydřeli šest bodů za šest remíz, naposledy doma proti Jihlavě, kdy vedení ztratili v poslední minutě utkání.

Souboj o důležité body je na programu v sobotu od 15.30 hodin na stadionu Jožky Silného. Utkání můžete přímým přenosem sledovat na Sporttotal.cz. Prolomí Varnsdorf čekání na první výhru v sezóně? Vsadit si můžete u společnosti Tipsport, prémiového partnera klubu.