Ve středu předehrávka s Líšní

Fotbalisté Varnsdorfu se v rámci 20. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY představí v Kotlině proti Líšni. Utkání je na programu netradičně ve středu 27. března od 15.00 hodin.

SK Líšeň

Brněnský tým se zatím v letošním ročníku pohybuje ve středu tabulky. V devatenácti zápasech získal sedmadvacet bodů a je osmý. Do jarních bojů vstoupila Líšeň domácí prohrou 0:1 s Žižkovem, následně ale dokázala stejným výsledkem venku porazit Příbram. Naposledy deklasovala na domácí půdě Opavu 3:0, dvakrát se prosadil Pavel Sokol.

FK Varnsdorf

Severočeši vstoupili do jarních bojů bezbrankovou remízou ve Vlašimi, týden na to doma podlehli pražské Dukle, která rozhodla v poslední minutě zápasu z pokutového kopu. Tříbodové vítězství přišlo 17. března proti rezervě Sparty. Varnsdorf díky trefám Kříže a Stránského zvítězil 1:2 a před dvacátým kolem se odrazil ze dna tabulky. Aktuálně je FK Varnsdorf čtrnáctý s 20 body.

„Bude to těžký zápas. Ostatně jako každý jiný ve druhé lize. Měli jsme delší dobu se na zápas připravit, doma chceme urvat další důležité tři body,“ řekl před zápasem Vojtěch Stránský.

Vzájemná bilance

FK Varnsdorf se s Líšní utkal naposled v polovině srpna loňského roku, utkání vyznělo lépe pro Brňany (2:1). V sezóně 2022/2023 z toho bylo jedno vítězství (2:0) a jedna prohra (0:3).

Informace k utkání

Utkání je na programu ve středu 27. března od 15:00 hodin na stadionu v Kotlině. Utkání můžete přímým přenosem sledovat na sporttotal.cz. Dokáže si Varnsdorf připsat další vítězství? Vsadit si můžete u společnosti Tipsport, prémiového partnera klubu.

*Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je přísně zakázána.