Zlepšení v druhé půli na Duklu nestačilo

FK Varnsdorf – FK Dukla Praha          1:2 (1:0)

Branky: 41. Kozma, 57. Jakab – 50. Schön

Karty:   63. Chlumecký (DUK) – 70. M. Kubista (VDF), 79. Lehoczki (VDF)


FK Dukla Praha: F. Rada – Chlumecký, Piroch, Jakab – Kozma, Daniel Tetour (C) (84. Kovaľ), Doumbia, D. Souček (76. Ayong), Preisler (84. Krunert) – Lukáš Holík (76. Ullman), Fábry (58. Hadaščok).
Náhradníci: M. Hruška – Krunert, Ayong, Kovaľ, Fišl, Ullman, Hadaščok.


FK Varnsdorf: Vaňák – Kocourek, Lehoczki, M. Kubista, Heppner – Bláha (C),  Ondráček (73. L. Novák) –  D. Breda, Šimon (84. Pajkrt), Daniel Novák (73. Zezula), – Schön (84. Kubr).
Náhradníci: Samoel – Zezula, L. Novák, Pajkrt, Kubr, Kouřil.


Rozhodčí: Klíma – Vlasjuk, Poživil


Diváci: 665

 

Patrik Schön: Dneska to hlavně bylo o dvou standardních situacích, které jsme nezvládli a proto jsme prohráli. První poločas jsme se do toho nemohli dostat , bránili jsme a měli jen nějaké náznaky směrem dopředu, naopak druhý poločas jsme dali hned kontaktní gól, který nás nakopl, v tu chvíli bylo vidět, že to z nás spadlo a chtěli vyhrát a věřili jsme, že to zvládneme, tlačili jsme vytvářeli jsme si více šancí a soupeř to měl v tu chvíli těžké, pak jsme dostali gól zase ze standardní situace a to nás potopilo, snažili jsme se ještě něco udělat i šance tam byly, ale nedotáhli jsme to do konce. Kdybychom ten gól nedostali, tak věřím, že bychom si přivezli minimálně bod.

Dennis Pajkrt: První poločas jsme byli pod neustálým tlakem a soupeř si vytvářel mnoho šancí, ale gólman zlikvidoval mnoho pokusů. Po první půli jsme změnili rozestavení na dva hroty a dostali jsme se tím do hry. Vytvářeli jsme si šance a dokázali vyrovnat, ale bohužel jsme zase inkasovali, ze standardní situace. Posledních dvacet minut jsme soupeře dostali pod tlak, ale nedokázali jsme vstřelit branku, tudíž jsme prohráli 2:1.

Pro Dennise Pajkrta to byla zároveň premiéra v druhé nejvyšší souteži: Do zápasu jsem vstoupil na posledních deset minut a dokázal jsem udělat tři rohové kopy a jednu standardní situaci. Dovolil jsem si i jeden na jednoho. Zápas jsem si užil, škoda, že jsme to nedotáhli výsledkově .

David Oulehla:V prvním poločase byla Dukla lepší a zaslouženě vedla 1:0. Její vedení mohlo být výraznější, hodně věcí jsme tam přežili. Ve druhé půli jsme se zlepšili a vyrovnali na 1:1. Poté jsme dostali branku má dva 2:1 z rohu. Dvakrát jsme inkasovali po standardní situaci soupeře, na kterou jsme se chystali. O to nás to víc mrzí. Teď nám nezbývá než vyhrát poslední zapas a čekat na výsledek Sokolova.