POLABAN CUP Nymburk U9

Na další turnaj mladších přípravek jsme se v neděli vydali do středočeského Nymburku. Turnaje se zúčastnilo 10 týmů a hrálo se 1×15 minut každý s každým.

Po našem (již tradičně) ospalém vstupu do turnaje jsme remizovali s týmem AFK Sadská. Poté jsme však vyhráli dalších 7 zápasů v řadě, čím jsme měli jistotu druhého místa na turnaji.
V posledním zápase turnaje jsme se o první místo utkali s SK Slavii Praha-dívky (ročník 2014). Na parádně hrající holky jsme však v tomto zápase neměli a prohráli jsme 4:1.

Sestava: Adam Bláha (B), Jakub Musílek, Matěj Kotiš, Petr Novosad, Matěj Stehlíček, Patrik Havel, Jakub Kotiš, Adam Reichert, Adam Kučera

Výsledky:

FK Varnsdorf : AFK Sadská 2:2
FK Varnsdorf : SK POLABAN Nymburk 5:1
FK Varnsdorf : AFK Milovice 8:1 FK Varnsdorf : Baník Chvaletice 7:0 FK Varnsdorf : Brandýs Boleslav 5:2
FK Varnsdorf : TJ Sokol Kostomlaty 4:3
FK Varnsdorf : SK Zeleneč 8:0