V Peštejně si dorost zastřílel

SK Černovice/Peštejn  – FK Varnsdorf   0:7

branky: Galeno 3, Kubr 2, Forteník, Beránek

V 6. kole jsme zavítali do Pernštejna. Našim cílem bylo si udržet neporazitelnost a odjet se všemi třemi body. Do zápasu jsme nevstoupili moc dobře a chvíli nám trvalo než jsme se přizpůsobili terénu, který nebyl moc dobrý, to se ale zlomilo ve 29. minutě, když Dušan Kubr krásnou individuální akci přešel přes 4 hráče a před brankářem se nemýlil. Od té doby jsme získali větší klid na míči a dokázali ještě přidat další 3 branky. Do kabin jsme šli tedy za stavu 4:0.

Druhý poločas jsme se snažili hrát stále stejně, neodkopávat míč a zbytečně se ho nezbavovat, což se nám dařilo a do konce zápasu jsme přidali ještě 3 branky. Po celý zápas nás soupeř víceméně neohrozil a když už se dostal do nějaké větší šance, tak přes skvěle chytajícího Patrika Primáska nic neprošlo. Chtěl bych pochválit mladší kluky, kteří museli přes absenci našich klíčových hráčů nastoupit a chopili se toho skvěle. S výhrou jsme spokojeni, ale teď už se musíme soustředit na dalšího soupeře.