A-tým potěšil hendikepované děti v MŠ Čtyřlístek

Tradice pokračuje. Druholigový klub potěšil svou návštěvou mateřskou školu Čtyřlístek. Hráči „A“ týmu mezi sebou každoročně vybírají finanční hotovost, kterou mateřinka následně využívá k nákupu didaktických pomůcek a hraček.

Ve čtvrtek 23. listopadu zavítali fotbalisté druholigového FK Varnsdorf za dětmi do mateřské školy Čtyřlístek. Tradiční setkání s hendikepovanými dětmi vykouzlilo všem přítomným úsměv na tváři. Děti nejprve přivítaly fotbalisty pěkným představením s řadou písniček a básniček. K nim se následně přidali i samotní hráči.

Po představení bylo pro hosty připraveno drobné pohoštění, po kterém následovalo předání dárků. „Jsme moc rádi, že tady máme fotbalisty s dobrým srdcem a že nám každoročně takhle pomáhají. Letos už nám navíc přispěli i na pořízení hyperbarické komory, kterou využíváme pro děti se souběžným postižením více vadami. Je to od nich moc hezké, mockrát děkujeme,“ řekla ředitelka mateřské školy Veronika Strolená.

„Letos jsme ve školce asi po deváté. Stala se z toho hezká tradice. Těší nás, že můžeme dětem zpříjemnit pobyt ve školce a vykouzlit úsměv na tváři,“ dodal kapitán Pavlo Rudnytskyy.