branky: vl., Vejrostek, Plachý 4, Grafek 3

sestava: Primásek – Beránek, Funda, Kucer, Grafek, Plachý, Truchan, Abrt, Vejrostek, Kubr, Hájek
náhradníci: Vorlíček – Průša, Kolář, Scholz

Hodnocení utkání Davidem Grafkem:
„V sobotu jsme sehráli zápas proti týmu FK Bílina. S Bílinou jsou zápasy vždy těžké, snaží se hrát dlouhé balóny za obranu a proto nám naši trenéři říkali, ať si dáváme na tuhle věc pozor. Do zápasu jsme vstoupili s velkým nasazením. Určovali tempo na hřišti a hned ve druhé minutě se nám podařilo dát gól, když Dušan Kubr dostal míč na hranici vápna a prostřelil brankáře soupeřícího týmu. Do poločasu jsme přidali ještě tři góly. V kabině jsme si říkali že musíme jít do druhé půle ve stejném nasazení snažit se hrát po křídlech a centrovat míče do vápna. To se nám povedlo a dali jsme po osmi minutách hry další branku. Soupeř postupem času začal čím dál více otevírat obranu a my jsme se začali prosazovat v útočné fázi z křídelních prostorů. Konečný výsledek tedy byl 9:1. Jsme rádi, že můžeme přidat další tři body do tabulky a jsme tak o krok blíže našemu cíli, kterým je postoupit do divizní soutěže.“