Anglický týden pokračuje duelem s Příbramí

Fotbalisty Varnsdorfu čeká další domácí zápas. V rámci 6. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY přijede Příbram.

Celek z Příbrami hrál v minulém ročníku dlouhou dobu o záchranu. Definitivní jistotu setrvání v druhé nejvyšší fotbalové soutěži získal až po vítězství 2:1 nad Líšní. Konečné třinácté místo s pětatřiceti body ale nebylo dobrou vizitkou pro exligový klub.

Do sezóny 2022/2023 získala Příbram nového titulárního partnera a zároveň výrazně obměnila kádr. Ze sestavy z minulého ročníku zůstali jen Čermák, Petrák a Wágner. A ani přípravné zápasy nebyly nikterak povedené. Nejvíce si trenér Zápotočný cenil generálky, v níž Příbram remizovala s Bohemians 1:1.

Příbram zatím odehrála čtyři zápasy. V nich dokázala získat tři body za tři remízy. Postupně se smírně rozešla s Táborskem (1:1), Karvinou (1:1) a Líšní (0:0). Nestačila pouze na Chrudim, které podlehla 3:0. Stejně jako Varnsdorf má i Příbram zápas k dobru, když má odložené utkání s Prostějovem.

V minulé sezóně se Varnsdorf s Příbramí střetl dvakrát. Na podzim z toho byla remíza 2:2, na jaře vysoká výhra Severočechů 3:0. Potvrdí Varnsdorf domácí dominanci? Vsadit si můžete u společnosti Tipsport, prémiového partnera klubu. Z utkání bude dostupný stream zde.