Čeká nás důležitá bitva s tabulkovým sousedem

Varnsdorfský A-tým v sobotu čeká desáté kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, ve kterém se představí proti tabulkovému soupeři – 1.SK Prostějov. Utkání je na programu v sobotu od 10.30 hodin na hřišti soupeře.

Prostějov se v minulé sezóně trápil a skončil na dvanácté pozici. V letošním ročníku to není o moc lepší. Z devíti odehraných zápasů získali svěřenci Michala Šmardy celkem šest bodů. Jedinou výhru si připsali hned v úvodním kole, když porazili Žižkov 2:1. Další tři body uhráli díky remízám proti Spartě, Olomouci a Táborsku. V tabulce jim patří patnácté místo se šesti body.

Varnsdorf je po devíti kolech zatím stále poslední a na první vítězství v sezóně stále čeká. Naposled doma remízoval s Chrudimí 3:3, dvě branky obstaral Firbacher a jednu Samko. „Dostat doma tři branky je naše chyba,“ litoval po utkání kouč Miroslav Holeňák.

Souboj o důležité body je na programu v sobotu už od 10.30 hodin. Utkání můžete přímým přenosem sledovat na Sporttotal.cz. Prolomí Varnsdorf čekání na první výhru v sezóně? Vsadit si můžete u společnosti Tipsport, prémiového partnera klubu.