U19 smetla teplický Junior

FK VARNSDORF U19 – SK JUNIOR TEPLICE         13 : 1  ( 6 : 1 )

Sestava :  Primásek – Kucer, Funda (K), Beránek, Beneš – Foretník, Šos, Kubr – Grafek, Galeno st. – Plachý

Střídání : Marciňák, Abrt, Galeno ml.

Trenéři : Rudnytskyy Pavlo, Hemmer Jan, Denis Samko

Vedoucí mužstva : Funda Ludvík

Góly :  1“ – Plachý, 7“ – Plachý, 20“ – Galeno st., 21“ – Galeno st., 30“ – Kubr, 44“ – Kubr, 58“ – Marciňák, 72“ – Grafek, 74“ – Kubr, 78“ – Foretník, 81“ – Foretník, 82“ – Grafek, 85“ – Marciňák

V sobotu jsme sehráli naše první mistrovské utkání na domácí půdě, přičemž našim soupeřem bylo mužstvo  SK Junior Teplice. V tomto utkání jsme chtěli navázat na naše dvě předchozí výhry a postupovat tak postupně zápas od zápasu k celkovému vítězství v této soutěži. Již od první hvizdu to tak byli naši kluci, jenž v utkání dominovali a nedali tak klukům z Teplic sebemenší šanci utkání nějak zdramatizovat. Po celou dobu utkání tak bylo k vidění mnoho pohledných kombinačních akcí se zakončením a 13 – ti vstřelenými góly. Možná tomuto „brankostroji“ dopomohl i hráč našeho A-mužstva Denis Samko, který s námi ve svém volném čase pravidelně trénuje a účastní se tak i některých našich utkání na lavičce. Ten totiž v průběhu utkání za stavu 7 : 1 vyhlásil soutěž, že když „padne desítka“, koupí klukům pizzu.

Na závěr je proto potřeba našim klukům za dnešní předvedený týmový  výkon poděkovat a popřát jim, aby se jim i nadále dařilo hrát tímto způsobem v dalších zápasech i s těžšími soupeři, kteří nás v dalších kolech čekají. Rovněž poděkování patří našim věrným fanouškům a fanynkám, kteří chodí naše kluky pravidelně povzbuzovat a fandit.

RG