Branky: 53. min Plachý ( Grafek ), 78. min – Plachý (Grafek ), 87. min Grafek

sestava: Vorlíček – Šos, Beránek, Foretník, Funda, Beneš, Grafek, Kubr, Kucer, Abrt, Plachý

na střídání připraveni: Marciňák, Truchan, Galeno, Vejrostek, Primásek

Druhé MU jsme odehráli v Bílině, kde jsme chtěli navázat na předchozí výkony.

Do utkání jsme vstoupili aktivně, když jsme v prvních deseti minutách měli tří gólové šance. Bohužel jsme je neproměnili a zbytečně si zápas zkomplikovali. Jak to ve fotbale bývá soupeř se ze své jediné šance dostal ve 23. minutě do vedení. I přesto jsme měli dost šancí do poločasu vyrovnat, bohužel se nám to nepovedlo.
V poločase jsme se museli vyříkat pár věcí, jak chceme do druhé půle nastoupit. Myslím si, že se nám to celkem povedlo. Dokázali jsme brzy vyrovnat po rohovém kopu a měli jsme dost dalších šancí na to zápas rozhodnout dříve. Po naší chybě jsme opět prohrávali, ale kluci to nevzdali a v závěru zápasu jsme to otočili v náš prospěch, kde jsme 2:3 vyhráli.