FK Varnsdorf čeká anglický týden. Do Kotliny přijede Vlašim

Varnsdorfští fotbalisté se podruhé v letošní sezóně představí na domácím hřišti v Kotlině. Už ve středu pokračuje anglický týden, od 18 hodin se svěřenci Miroslava Holeňáka postaví Vlašimi.

Vlašim je stabilním účastníkem druhé nejvyšší fotbalové soutěže. V úvodním kole nastoupila na hřišti Zbrojovky Brno, kde rozhodně ostudu neudělala a po dobrém výkonu si z jihu Moravy odvezla bod po remíze 1:1. „Musím kluky pochválit, protože odehráli výborný zápas a s bodem jsme spokojeni. Je to pro nás určitě povzbuzením, protože uhrát v prvním kole bod na Zbrojovce je dobrý začátek,“ hodnotil první ostré utkání svého týmu trenér Martin Hyský. „Bod z Brna určitě bereme,“ doplnil obránce a kapitán týmu Jiří Kulhánek.

O týden později sehrála Vlašim první domácí utkání, ve kterém přivítala Chrudim. Po výborném vstupu do utkání, kdy se trefil Solomon John, se i ve druhém utkání zrodila pro Vlašim remíza 1:1.

Varnsdorf má zatím na kontě úvodní remízu 1:1 s rezervou Olomouce, bez bodu přijel o týden později z Opavy, kde o osudu utkání rozhodla jediná branka.

V loňském roce se Varnsdorf s Vlašimí utkal dvakrát. Zatímco v Kotlině z toho byla výhra 3:1, u hostů skončil zápas nerozhodně 2:2. Utkání můžete přímým přenosem sledovat na Sporttotal.cz. Dokáže Varnsdorf uspět v Opavě? Vsadit si můžete u společnosti Tipsport, prémiového partnera klubu.