Hodnocení podzimu

V první řadě je potřeba zmínit, že se nám nepodařilo nahradit ani přivést odchozí hráče. V kádru 15ctek nám zůstalo pouze 6 hráčů ročníku 2006, byli jsme nuceni doplňovat kádr mladšími kluky a v některých případech jsme dávali tým dohromady doslova na poslední chvíli. V zápasech jsme bohužel většinou nestačili herně, takticky ani fyzicky. Pozitivní je, že kluci mají fotbal rádi, chtějí na sobě pracovat a v každém zápase měli i dobré pasáže (bez ohledu na výsledek), kdy jsme se soupeřům aspoň herně vyrovnali.

kategorie U14

Celkový herní projev byl hodně ovlivněný doplňováním týmu U15. Kluci, kteří odehráli zápas U15ctek, ještě pomáhali v zápase mladších kluků. Při zápasech padali doslova na hubu a neměli to vůbec jednoduché.

Celkově chceme doplnit kádry obou kategorií, chceme přivést hráče hlavně z blízkého okolí. Někteří kluci v sobě mají obrovský potenciál, mají chuť se zlepšovat, chtějí na sobě pracovat a je pak na nás trenérech, je správně nastavit, abychom je dále rozvíjeli. Situaci kolem st. žáků jsme si vyhodnotili, víme na čem musíme nejvíce zapracovat a kde nás tlačí bota. Doufáme, že nám to hráči dokážou už v jarních bojích, které nás díky neplánované pauze (Coronavirové pandemie), čekají.

Za uplynulou velice náročnou, specifickou, ale krátkou podzimní sezonu chceme moc poděkovat, rodičům a hlavně všem klukům z týmů U15/14.

Za trenéry U15/14
Josef Šiner