Honba za body pokračuje domácím zápasem proti Spartě

Varnsdorfský A-tým se představí v dalším domácím utkání v neděli 13. srpna od 17 hodin. Družina Miroslava Holeňáka vyzve rezervní tým Sparty.

Narozdíl od béčka konkurenční Slavie se Sparta dokázala v minulém ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY poměrně v klidu udržet, díky čemuž mohou její mladíci pokračovat ve fotbalovém rozvoji v kvalitnější soutěži. Vstup do nového ročníku ale neměl obměněný kádr ideální, když prohrál hned ve dvou zápasech (1:4 s Duklou Praha, 1:0 s Táborskem). Začátkem srpna přišla první bodová radost za remízu 3:3 v Prostějově. Plný počet bodů na konto Sparty připlul ve středu, kdy si poradila 2:0 s Chrudimí.

Varnsdorfská obrana by si měla dávat pořádný pozor na Tomáše Schánělce, který v tabulce střelců drží druhé místo se čtyřmi zásahy. Velkým talentem je i sedmnáctiletý Roman Mokrovics.

V uplynulém ročníku se FK Varnsdorf s rezervou Sparty utkal dvakrát a vždycky z toho byl výsledek 2:0. Ovšem jednou vyzněl lépe pro Varnsdorf, podruhé pro Pražany.

Utkání můžete přímým přenosem sledovat na Sporttotal.cz. Připíše si Varnsdorf první výhru v sezóně? Vsadit si můžete u společnosti Tipsport, prémiového partnera klubu.