Jihlava – kontaktní gól přišel pozdě

Premiéru v novém ročníku F:NL máme za sebou. V Jihlavě zůstaly všechny body. Jihlavský Selnar gólem do šatny otevřel skóre utkání střelou na vzdálenější tyč. V podobné situaci se na začátku druhé půle octil Luis Arroyo a zvýšil tak vedení domácích na 2:0. V poslední minutě řádné hrací doby snížil stav utkání Ondra Bláha.

FC Vysočina – FK Varnsdorf    2:1 (1:0)

Branky: 43. Selnar, 55. Arroyo – 90. Bláha

žluté karty: 60. Shudeiwa (JIH), 82. Kameník (JIH) – 31. Zbrožek (VDF ), 64. Pajkrt (VDF)
FC Vysočina Jihlava: Vejmola – Křišťál, T. Vlček, Pojezný, T. Svoboda – Lacko (C) (46. Peřina), Shudeiwa (86. Tureček) – Arroyo (70. Křivánek), Zoubele, Selnar (78. Franěk) – Vedral (86. Araujo-Wilson).
Náhradníci: Jágrik – Štefánek, Peřina, Tureček, Franěk, Křivánek, Araujo-Wilson.

FK Varnsdorf: A. Richter – M. Richter, Zbrožek, Heppner (63. Penc) – Rudnytskyy (C), Bláha, M. Kubista (59. Ondráček), Schön (59. Pajkrt) –  Žák, Kocourek (76. Lauko) – Velich (59. Šimon).
Náhradníci: Vaňák – Penc, Lauko, Pajkrt, Šimon, Ondráček.

Rozhodčí: Petřík – Černoevič, Vyhnanovský

Trenér Drsek: „Do zápasu vstoupila obě mužstva opatrně, aby neudělala chybu. Takto se to odvíjelo do konce poločasu. Bohužel jsme udělali na konci prvního poločasu několik chyb a soupeř nás z toho potrestal. Chybělo mi tam více odvahy a vůle, chtít se prosadit. Do druhého poločasu jsme vstoupili slušně a mohli jsme dát gól, nestalo se tak a za chvilku jsme udělali opět hrubku a inkasovali podruhé. Poté jsme prostřídali a chtěli jsme s tím něco udělat, ale kontaktní gól přišel pozdě. Panuje velká nespokojenost, jak s výsledkem, tak musíme přidat i herně.“