Kluci byli hladoví. Musí hrát na krev a nechat tam všechno

Miroslav Holeňák mluvil po vyhraném utkání proti Zbrojovce Brno o průběhu utkání, odhodlání zvítězit i blížícím se zápase s Chrudimí, který na programu už ve středu 17. dubna od 17.00 hodin.

„Zápas nám vyšel. Začátek byl sice nervózní z obou stran, bylo to důležité utkání. Naštěstí jsme se chytli dvěma góly a měli tam i další zajímavé situace, které jsme ale mohli vyřešit s lepší kvalitou. Soupeř se vrátil do zápasu penaltou. Mě moc těší, že to kluci ve druhém poločase nechtěli jenom dohrát. Byli pořád hladoví a moc chtěli napravit výkon v Táborsku, kde jsme hráli špatně. Bylo na nás vidět, že jsme to chtěli odčinit a ukázat, že nepatříme v tabulce tam, kde jsme. Dneska nám to sedlo. Hrajeme o záchranu, kluci musí hrát na krev a nechat tam všechno. Jinak to tady nezachráníme.“

Tým z Kotliny čeká v dalším zápase výjezd do Chrudimi, kde se hraje už ve středu 17. dubna. „To bude těžký zápas, nehraje se tam dobře. Ale my nemůžeme čekat a musíme tam bodovat,“ uzavřel vše Holeňák.