Miroslav Holeňák se stal trenérem A mužstva

Nástupcem Pavla Drska se stal Miroslav Holeňák, který naposledy působil v roli asistenta v libereckém Slovanu. „Oslovil jsem ho již dříve, ale nedopadlo to. Zřejmě k tomu mělo dojít až nyní, “ říká o novém trenérovi majitel klubu Vlastimil Gabriel.

Miroslav Holeňák je rodákem ze Zlína. V české lize odkopal 17 sezon za Zlín, Drnovice, Slavii, Liberec a nastoupil do 404 zápasů. Jako obránce nastřílel 21 branek. Na svém kontě má také 3 reprezentační starty. Po ukončení hráčské kariéry zůstal v Liberci, kde trénoval mládež a juniorku. V lednu 2018 se posunul k ligovému áčku jako asistent trenérů Holoubka, Hornyáka, Hoftycha a Kozla.

Realizační tým pak zůstává stejný, jako asistent Petr Papoušek a trenér brankářů Radek Porcal.

Příprava začíná 20.6.2022.