FK Dukla Praha – FK Varnsdorf U19     4:2 (2:1)

sestava: Kotyza – Sennyuen, Tíma, Londangwa, Akintomide, Svoboda, Bár, Gill, Šešina, Kabeláč, Vobora
náhradníci: Beránek, Kubr, Plachý, Šos, Beneš, Vambera, Plachý

FK Dukla Praha – FK Varnsdorf U17    13:2 (7:1)

sestava: Beneš – Kubr, Conway, Bareš, Beneš J., Funda, Kucer, Beránek, Plachý, Grafek, Šos
náhradníci: Dostál, Holický, Benedikt

FŠ Litvínov – FK Varnsdorf U15      3:3 (1:2)

branky: Löbl K., Eder

Sestava: Zich, Benedikt, Holický, Souček, Eder, Veroněk, Abrt, Lobl M., Lobl K., Hottmar, Dostál (Hradec)

Jakub Souček: „V prvním poločase jsme hráli dobrý fotbal. Posílali jsme dobré balóny na útočníky a díky tomu jsme vstřelili dva góly. Bohužel jsme potom vypustili bránící činnost a Litvínov snížil na 2:1. Hned na začátku druhého poločasu jsme po dobrém nákopu zvýšili na 3:1. Pak jsme se hodně bránili, ale i přesto po našich chybách a nepozornosti rozhodčího, soupeř srovnal stav. Myslím si, že jsme hráli dobrý zápas, snažili jsme se kombinovat a využívali jsme strany. Škoda druhého poločasu, kde si rozhodčí nevšiml toho, že míč byl půl metru za autem, a potom jsme dostali srovnávací gól. I přesto byl zápas vyrovnaný a oba týmy podaly solidní výkon.“

FŠ Litvínov – FK Varnsdorf U14     5:1

branka: Kolář

Sestava: Barcal – Kolář, Vejrostek, Scholz, Galeno, Liška, Švihlík, Lemonfa, Hradec, Jakoubek, Hottmar
Střídali: Löbl K., Dostál

FK Varnsdorf U13 – FC Jižní Háje    9:6 (5:5)

branky: Lemonfa 2, Rýdl, Štěpán 2, Jordák 3, Sobotka

Sestava: Salay – Štěpán, Derner, Přibyl, Kucer, Rýdl, Miloschewitz, Sobotka, Jordák, Divíšek, Hrazdira. Lemonfa, Liška

Martin Hamada: „Poslední domácí utkání České ligy U13 dopadlo pro naše borce na výbornou. I přes zranění a nemoc 3 našich hráčů (Adama, Matyáše a Míly) jsem se jako tým velmi semkli. V týdnu jsme s kluky hodně řešili náš herní i lidský projev (práce pro tým, motivace, potřeba individuálního a týmového výkonu…) a v tomto utkání nám kluci ukázali, že na sobě pracovat chtějí. Utkání bylo vyhecované, důrazné z obou stran a Háje nám nenechali centimetr plochy zadarmo. Před poslední třetinou byl stav vyrovnaný a v poslední třetině jsme výsledek zlomili v náš prospěch. Veliké poděkování patří Salymu jako brankářovi v zastoupení Adama. Ač již 2 roky tráví utkání jako záložník, tým skvěle podržel. Kromě našich pravidelných střelců se trefil i Kryštof, kdy využil výhody po faulu na V. Štěpána. Dalších 8 branek padlo po skvělých akcích. Koncentrace na výkon a vzájemná podpora nám vydržela až do 90. minuty a příští týden pojedeme ukončit letošní sezonu na Duklu. Tým vyhrál naprosto zaslouženě a těšilo mě, že to byl opravdu tým.

FK Varnsdorf U12 – FC Jižní Háje 4:7 (1:2)

branky: Hladík, Synek 3
sestava: Hák – Mikolandová, Štefanik, Horník, Holeček, Kalvach, Novotný, Čvančara, Mikolanda, Synek, Grafek. Pianka, Hladík

Michal Kalvach: „Utkali jsme se se soupeřem, kterého jsme na podzim porazili. Doufali jsme v to samé, bohužel jsme narazili na neproměňování šancí a skvěle chytajícího brankáře soupeřova týmu. Po dvou třetinách, kdy jsi troufnu říci, že jsme byli lepším týmem, jsme v posledních třiceti minutách inkasovali dva smolné góly a se zápasem jsme už nedokázali nic udělat. Největším problémem našeho týmu je, že nedokážeme udržet stejnou kvalitu hry po celých 90 minut.“

U8/9

ZELENCUP JUNIOR – U8 Sobota 11.6.2022

Do krásného areálu v Českém Dubu se sjelo 16 týmů, které byly nalosovány do dvou základních skupin.

Vdf- Ústí nad Labem 3:2

Sestava: Matyáš Papež, Matouš Jordák, Josef Chod, Radek Porcal, Gabriela Svobodová, Kryštof Mejsnar, Nikolas Jahoda

“ Hráli jsme další těžké zápasy, které potřebujeme, ale i lehčí, kde jsme si zastříleli. Nejlepší zápasy jsme dnes odehráli proti Liberci, ten jsme ztratili až v závěru, Meteoru Praha, kde jsme měli spoustu šancí a nakonec smolně prohráli o gól, a proti vítězi turnaje Pardubicím, s kterými jsme uhráli nejlepší výsledek ze všech. Gratuluji
Matyášovi za cenu pro nejužitečnějšího hráče našeho týmu.“
Trenér Jarda Jordák

U9/8 – TURNAJ – ŠLUKNOV neděle 12.6.2022

V posledním jarním kole okresního přeboru jsme ve Šluknově obsadili 1., 2. a 6. místo. Naše „áčko“ vyhrálo i dlouhodobou soutěž OFS skupinu Sever a spolu s druhým Šluknovem, třetím VDF B a třemi nejlepšími ze skupiny Jih si to za týden v Březinách rozdají o přeborníka okresu.