Preview: A-tým se před televizními kamerami utká se Spartou

Fotbalisté Varnsdorfu po nepovedeném domácím utkání s Vyškovem zavítají v pondělí 8. května v rámci 26. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY do hlavního města, kde změří síly s rezervou Sparty.

Ve svátek, 8. května, vycestuje A-tým na utkání do Prahy. Zápas s rezervou Sparty je na programu od 11.00 hodin na stadionu v Seifertově ulici (Žižkov). Utkání bude živě přenášet stanice ČT Sport. Vstupenky ke koupi online.

V polovině soutěže figurovala sparťanská rezerva na předposledním patnáctém místě tabulky. Letenští ale na jaře kopli do vrtule a díky posledním zápasům opustili sestupové pásmo. Sparta odehrála v dubnu celkem pět zápasů a v každém z nich dokázala bodovat. Nejprve si po obratu poradila s Táborskem, poté remizovala se silnou Karvinou a zvítězila v Opavě. V posledních dvou utkáních pak Pražané ani jednou neinkasovali a připsali si výhru nad Prostějovem a také na půdě Líšně.

Varnsdorf v hlavním městě nečeká lehký úkol. Oříšek to bude i pro trenéra Miroslava Holeňáka. Ten díky kartám z utkání proti Vyškovu nemůže počítat s obránci Matějem Kubistou, Markem Richter a záložníkem Ondřejem Bláhou.

Uspějí fotbalisté Varnsdorfu před televizními kamerami? Vsadit si můžete u společnosti Tipsport, prémiového partnera klubu.