Preview: A-tým v neděli proti Žižkovu

Varnsdorfský A-tým čeká v rámci 28. kola další záchranářský duel, tentokrát s Viktorií Žižkov. Utkání je na programu v neděli 12. května od 10.15 hodin na stadionu v Seifertově ulici v Praze.

Obě mužstva mají v jarní části sezóny plné ruce, tedy spíše nohy, práce v cestě za záchranou ve druhé nejvyšší fotbalové soutěži. Nedělní soupeř, Viktoria Žižkov, v posledních dvou kolech zabral, když si nejprve připsal vítězství 3:2 nad Vyškovem a o týden později v Brně 0:2. Šest bodů z posledních dvou zápasů posunulo Žižkov na devátou pozici v tabulce s 35 body. Mají však pouze o tři více, než čtrnáctý Varnsdorf.

Svěřenci Miroslava Holeňáka mají za sebou středeční vítězství proti poslední Kroměříži. Šlo však o pořádné drama, když prohospodařili nadějný náskok 2:0 a konečný výsledek 3:2 museli potvrdit až ve druhé minutě nastaveného času. Proti Pražanům bude v sestavě vykartovaný Roman Zálešák.

Zápas 28. kola FNL mezi FK Viktoria Žižkov a FK Varnsdorf je na programu v neděli 12. května od 10.15 hodin v Praze na stadionu v Seifertově ulici. Utkání můžete přímým přenosem sledovat na sporttotal.cz. Dokáže Varnsdorf získat v Praze tři body? Vsadit si můžete u společnosti Tipsport, prémiového partnera klubu.

*Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je přísně zakázána.