Preview: Anglický týden pokračuje ve středu proti Kroměříži

Fotbalisté Varnsdorfu se v rámci 27. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY představí doma proti Kroměříži. Utkání je na programu ve středu 8. května od 17.30 hodin.

SK Hanácká Slavia Kroměříž

Nováček soutěže SK Hanácká Slavia Kroměříž se v tabulce FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nachází na posledním místě s 24 body. Na předposlední Prostějov ztrácí čtyři body, na Varnsdorf bodů pět. V posledním kole ale dokázala remizovat s rezervou Sparty 3:3, kterou zachránil Zavadil brankou až v desáté minutě nastavení. Nejlepším střelcem týmu je Jakub Dočkal s pěti zásahy. Kroměříži bude v utkání chybět Tomáš Matoušek, který pyká za osm žlutých karet.

FK Varnsdorf

Svěřenci Miroslava Holeňáka drží před 27. kolem čtrnáctou pozici v tabulce a na kontě mají dvacet devět bodů. Před nimi je Jihlava (31 bodů), Žižkov (32 bodů) a Příbram (33 bodů), které budou po odehrání soutěžního ročníku odečteny ještě dva body. Proti Kroměříži půjde opět o zápas tzv. o „šest bodů“. Přijďte podpořit varnsdorfské fotbalisty v záchranářské misi.

Vzájemná bilance

FK Varnsdorf se s Kroměříží utkal naposled v říjnu loňského roku. Utkání tehdy vyznělo lépe pro Varnsdorf (1:2) díky trefám Rudnytského a Zálešáka.

Informace k utkání

Utkání je na programu ve středu 8. května od 17:30 hodin na stadionu v Kotlině. Utkání můžete přímým přenosem sledovat na sporttotal.cz. Dokáže Varnsdorf na domácím hřišti bodovat? Vsadit si můžete u společnosti Tipsport, prémiového partnera klubu.

*Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je přísně zakázána.

Foto SK Hanácká Slavia Kroměříž