Preview: Do Kotliny míří Táborsko

Do konce letošní sezóny zbývají čtyři kola a na sever Čech míří dobře hrající Táborsko. Varnsdorf chce po dvou nevydařených zápasech znovu uspět, navíc před domácím publikem.

V neděli 14. května změří FK Varnsdorf síly v rámci 27. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY s Táborskem. Utkání hrané v Kotlině má úvodní výkop naplánován na 17.00 hodin, přímým přenosem ho můžete sledovat na Sporttotal.cz.

Táborsko je po šestadvaceti kolech na desátém místě tabulky s pětatřiceti body, na Varnsdorf ztrácí čtyři. Z posledních pěti zápasů dokázal klub z Jihočeského kraje hned čtyřikrát vyhrát. Na body to nestačilo pouze proti Líšni. V posledním kole navíc Táborsko zvítězilo na půdě Dukly Praha 2:1, rozhodující trefu zaznamenal v nastaveném čase Adam Kronus. Nejlepším střelcem je Sy Babacar, který vsítil pět branek. V závěsu jsou pak Šašinka, Mach a Dordič, který v první části sezóny působil právě ve Varnsdorfu.

Svěřenci Miroslava Holeňáka chtějí před domácím publikem odčinit dvě nevydařená utkání v řadě, když nejprve podlehli ve vyhroceném utkání Vyškovu a o týden později proti Spartě. Sen o baráži se Varnsdorfu bodově vzdálil, šance ale pořád je. „Stále zbývají čtyři kola. Budeme bojovat až do posledního kola, to je samozřejmost,“ potvrdil po utkání v Praze kouč Miroslav Holeňák.

Dokáže Varnsdorf před domácím publikem opět naplno bodovat? Vsadit si můžete u společnosti Tipsport, prémiového partnera klubu.