Ohlasy po utkání se Spartou

Trenéři Miroslav Holeňák a Petr Janoušek hodnotili zápas, ve kterém rezerva Sparty zvítězila nad Varnsdorfem poměrem 2:0.

Miroslav Holeňák (trenér FK Varnsdorf): „Říkal jsem, že v dnešní den slavíme Den vítězství a že chceme na Spartě uspět. Bohužel to nevyšlo. A musím říct, že zaslouženě. Neproměnili jsme šance, hlavně v začátku utkání. To byla z naší strany velká chyba. Naopak jsme špatným výkonem Spartě dovolili skórovat. Jsem zklamaný.

Bodový rozdíl se nám tím pádem od postupových míst vzdálil. Je to velká škoda. Kdybychom dneska vyhráli, tak jsme pořád ve hře. Neříkám, že už nejsme. Stále zbývají čtyři kola. Budeme bojovat až do posledního kola, to je samozřejmost. Ale je to škoda, mohli jsme se dotáhnou na čelo tabulky.“

Petr Janoušek (trenér AC Sparta Praha B): „Druhá liga je náročná a vyrovnaná soutěž. Vážím si toho, kam se kluci posunuli, tvrdě na sobě pracují. Některé výkony ještě sice nejsou zcela podle našich představ, přesto jsem moc rád, že jsme posledních pět kol takhle dobře zvládli.

Cissé byl vyloučen po druhé žluté kartě, což zapříčinila možná až přemíra snahy, touha po vítězství a bojovnost. Nicméně mu to vyčítat nebudu, podal dobrý výkon. Že padla druhá žlutá karta, to k fotbalu patří.“

Foto Sparta.cz