Preview: Poslední domácí zápas sezóny, přijíždí Karviná

V posledním domácím utkání letošní sezóny čeká na fotbalisty Varnsdorfu lídr druholigové tabulky – MFK Karviná. Utkání je na programu ve středu v Kotlině od 17.00 hodin. Živě ho bude přenášet stanice ČT Sport.

Karviná je aktuálně lídrem tabulky FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY s dvaapadesáti body a náskokem čtyř bodů na druhý Vyškov. Karvinští za sebou mají tři vítězství v řadě. Nejprve porazili vysoko 5:0 Prostějov, poté 3:0 pražskou Duklu a naposled stejným výsledkem rezervu Slavie. V poslední době je také zdobí kvalitní defenziva. Hosté se musí obejít bez Jakuba Rezka, který dostal stop na jeden zápas za čtyři obdržené žluté karty.

Varnsdorf do poslední chvíle atakoval barážové příčky. V posledních kolech si ale sen zahrát si o postup do nejvyšší soutěže svěřenci Miroslava Holeňáka zkomplikovali. Naposled totiž v dramatické přestřelce podlehli Chrudimi 3:2 a ztratili body. „Bohužel jsme inkasovali třikrát ze standardních situací soupeře, které jsme nepohlídali. Tam byla chyba, která nás stála zápas,“ řekl po utkání kouč Varnsdorfu.

Klub ze Šluknovského výběžku je dvě kola před koncem soutěže pátý s dvaačtyřiceti body. Na třetí Příbram ztrácí pět bodů. Dokáže Varnsdorf v posledním domácím zápasu naplno bodovat? Vsadit si můžete u společnosti Tipsport, prémiového partnera klubu.

Foto MFK Karviná