Preview: V sobotu nás čeká bitva proti Táborsku

Fotbalisté Varnsdorfu se v rámci 21. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY představí proti Táborsku. Utkání je na programu v sobotu 6. dubna od 16.30 hodin.

FC SILON Táborsko

Mužstvo od Jordánu pod vedením Romana Nádvorníka na jaře ještě neprohrálo. Ze čtyř duelů však třikrát remízovalo. Nejprve 0:0 s Chrudimí, poté stejným výsledkem s Brnem. Tříbodový zisk si Táborsko připsalo proti Jihlavě (2:1), naposledy pak remízovalo 2:2 s Vyškovem.

Jihočeši jsou před jednadvacátým kolem na třetí příčce tabulky zaručující baráž s dvaatřiceti body. Na druhý Vyškov ztrácí čtyři body, na vedoucí Duklu už bodů osm. „Bavili jsme se o tom v kabině. Varnsdorf nepatří někam k sestupovým příčkám. Hraje nepříjemný, aktivní fotbal, hodně kombinuje. Pro diváky je to herně atraktivní soupeř,“ řekl pro klubový web trenér Táborska.

FK Varnsdorf

Také Varnsdorf nezačal jarní část sezóny špatně. Po úvodní remíze na hřišti Vlašimi (0:0) sice přišla těsná prohra s Duklou (0:1), následovalo však tříbodové vítězství proti rezervě Sparty (2:1). V posledním kole pak svěřenci Miroslava Holeňáka remízovali na domácím hřišti s Líšní 1:1. Varnsdorf je v tabulce aktuálně na čtrnáctém místě s jednadvaceti body. Na třináctou Kroměříž ztrácí jeden bod.

Vzájemná bilance

FK Varnsdorf se s Táborskem utkal naposled koncem srpna loňského roku, utkání však lépe zvládli hosté, kteří vyhráli 0:2. V sezóně 2022/2023 z toho bylo po divoké přestřelce jedno vítězství (5:3) a jedna remíza (1:1).

Informace k utkání

Utkání je na programu v sobotu 6. dubna od 16:30 hodin na stadionu v Kvapilově ulici. Utkání můžete přímým přenosem sledovat na sporttotal.cz. Dokáže si Varnsdorf vyšlápnout na třetí Táborsko? Vsadit si můžete u společnosti Tipsport, prémiového partnera klubu.

*Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je přísně zakázána.