Proti Jihlavě netradičně v pátek

Deváté kolo druhé nejvyšší fotbalové soutěže zahájí duel Jihlavy s Varnsdorfem. Utkání se hraje v pátek 16. září od 18 hodin na stadionu v Jiráskově ulici.

Vysočina dva zápasy po sobě pocítila hořkost porážky a proti Varnsdorfu si bude chtít spravit chuť. Že ji ale nečeká lehký úkol ví i asistent trenéra Jozef Pavlík, který pro klubový web řekl. „Jde o výborný a velmi fotbalový tým, zároveň s velkou dávnou bojovnosti a nasazení, což jsme dobře poznali v uplynulé sezóně. Dokáže být nepříjemný pro každého. Varnsdorf se dlouhodobě opírá o zkušenou osu hráčů, přičemž defenzívu drží zkušení stopeři Kubista a Zbrožek. Aktuálně disponuje velmi nebezpečnými hráči v ofenzívě. Na mysli mám Schöna, Rudnytského nebo Dordiče, který už má na kontě čtyři branky a dvě asistence.“

Jihlava je v tabulce na pátém místě a má shodně bodů s Varnsdorfem – třináct. Na kontě má čtyři výhry, jednu remízu a tři prohry. Severočeši jsou hned v závěsu na šestém místě se stejnou bilancí. Varnsdorf po sérii porážek zabral a naposledy porazil doma rezervu Olomouce.

Potvrdí Varnsdorf nedělní výhru i proti Jihlavě? Vsadit si můžete u společnosti Tipsport, prémiového partnera klubu. Z utkání bude dostupný stream zde.