U12 na Ondrášovka Cupu

Ondrášovka Cup U12
22. 10. 2019
Liberec

Do Ondrášovka Cupu vstupoval náš tým z pozice posledního týmu naší ligové soutěže. Kdo však chodí na naše zápasy, tak vnímá naší vzestupnou tendencí jak ve výkonu, tak ve výsledku.

1. utkání – SK Ďáblice – ubojované utkání, výhra 1:0, gól Adam Eder z přímého kopu

2. utkání – Neratovice – obdržený gól po nedůrazu před naší brankou a i přes herní převahu jsme gól nevstřelili. Vyrovnané utkání. 0:1 prohra

3. utkání – Jablonec – otevřené utkání z obou stran. Před brankou soupeře jsme byli stejně často, jako oni před naší. Oni góly dali, my ne. Nedůraz v útoku. Prohra 0:3.

4. utkání – Sparta dívky. Zalekli jsme se šikovnosti holek a jejich fyzické převahy pramenící z věku. Gól jsme vstřelili příliš pozdě. Tomuto utkání by slušel jiný výsledek. Prohra 1:2 – gól Alan Hradiský

5. utkání a 6. utkání – Liberec a Dukla. Vysoké prohry, na tyto soupeře jsme zkrátka neměli a po většinu utkání jsme se jen usilovně bránili.

7. utkání Tempo Praha. Vyrovnané utkání jak na šance, tak v herní převaze. Vedli jsme po střele Natyho Galena, avšak poté Tempo velmi rychle obrátilo stav utkání. My jsme své šance nevyužili, znovu nedůrazem před brankou soupeře. Prohra 1:2.

Celkové hodnocení – chybí nám hlad po gólech, když je šance, musíme ji využít. Střely nejsou důrazné, dorážka je 50/50…

Když však vidím, jakou cestu tým ušel od srpna… Jsme jen zvědaví na jaro… Se soupeři (kromě špičky) držíme krok. To je velmi pozitivní. Avšak stále je na čem pracovat. Odhodlání, důraz, technické dovednost. To zatím chybí.

Všem hráčům však děkujeme za přístup! Byl to skvělý den a odměnou za první výhru utkání od srpna (kdy jsme porazili Děčín) byl pokřik a zastávka v KFC.

Sestava: Salay, Galeno, Eder, Rudinský, Kolář, Pospíšil, Scholz, Kala – Švihlík, Štěpán, Skála, Nožička, Sobotka, Hradiský

Trenéři Hamada a Bučko.