V neděli doma proti Táborsku

Varnsdorfští fotbalisté vyhlíží další domácí duel. V rámci sedmého kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY přivítají v Kotlině čtvrté Táborsko. Utkání je na programu v neděli 27. srpna od 17.00 hodin.

Družina Miroslava Holeňáka se v aktuálním ročníku zatím trápí. Po šesti zápasech má na svém kontě pouze tři body za tři remízy, na vítězství tak stále čeká. V neúplné tabulce je Varnsdorf poslední, na předposlední Prostějov ztrácí dva body, stejně tak na Olomouc a Spartu. I proto bude potřebovat početnou podporu v hledišti.

Za to Táborsko zažívá snový vstup do druholigové sezóny. Po úvodní výhře nad Kroměříží (1:0) dokázalo postupně porazit rezervu Sparty (1:0), Chrudim (3:0) a Zbrojovku Brno (2:1). Klopýtnutí přišlo až v pátém kole, když svěřenci Romana Nádvorníka nestačili na Jihlavu (0:3). V posledním utkání se Táborsko rozešlo smírně s Vyškovem (1:1).

Jihočechy zdobí i statistiky. Bojan Dordič, tehdejší hráč Varnsdorfu, už má na svém kontě pět branek a v ligové statistice je třetí. Jeho kolega, brankář Martin Pastornický, zase vychytal tři nuly. Táborsko je aktuálně na čtvrtém místě tabulky.

Specifický zápas to bude zajisté i pro Ondřeje Bláhu, který po sedmi letech ve službách Varnsdorfu odešel právě do Táborska.

Utkání můžete přímým přenosem sledovat na Sporttotal.cz. Připíše si Varnsdorf první výhru v sezóně? Vsadit si můžete u společnosti Tipsport, prémiového partnera klubu.