V neděli od pěti s rezervou Sigmy

Varnsdorf v neděli vyzve na domácí půdě od 17.00 hodin Sigmu Olomouc B.

V neděli čeká svěřence trenéra Miroslava Holeňáka 8. kolo druhé nejvyšší fotbalové soutěže. V něm vyzvou rezervu Sigmy Olomouc. Zápas se odehraj na Městském stadionu Kotlina. Vstupenky budou k dispozici na místě.

Sigma má na svém kontě čtrnáct bodů, které si zajistila díky čtyřem výhrám a dvěma remízám. Prohru si Hanáci připsali pouze jednu, a to proti aktuálnímu lídrovi soutěže – SK Líšni. V posledních dvou kolech je trápí koncovka. „Chtěli bychom prolomit střeleckou impotenci z posledních dvou utkání,“ přeje si trenér Augustin Chromý. Do zápasu s Varnsdorfem navíc nemůže počítat s hráči z A-týmu. Příležitost tak dostanou mladší hráči.

FK Varnsdorf má po remíze s Duklou na kontě deset bodů a náleží mu osmá příčka v tabulce. Po výborném vstupu do sezóny přišel zápasový kolotoč a s ním i první zaváhání. Prohra s Příbramí a následně s rezervou Slavie. Severočeši by chtěli navázat na dobré domácí výkony a po třech kolech opět naplno bodovat. Trenér Miroslav Holeňák ovšem v zápasu už nemůže počítat s Dominikem Žákem, který odešel na roční hostování do Karviné.
Dokáže se Varnsdorf vrátit na vítěznou vlnu? Vsadit si můžete u společnosti Tipsport, prémiového partnera klubu. Z utkání bude dostupný stream zde.

Dokáže Varnsdorf opět dominovat v domácím prostředí? Vsadit si můžete u společnosti Tipsport, prémiového partnera klubu. Z utkání bude dostupný stream zde.