V neděli se v Kotlině představí Viktoria Žižkov

FK Varnsdorf se v rámci 14. kola představí doma v Kotlině, soupeřem mu bude Viktoria Žižkov. Úvodní výkop je naplánován na neděli 29. října od 14.30 hodin.

Svěřenci Miroslava Holeňáka mají za sebou bojovné utkání v Kroměříži, které ale výsledkově zvládli a dokázali si připsat premiérovou výhru v probíhající sezóně. I tak je ale Varnsdorf v tabulce poslední, na předposlední tým ztrácí před nedělním duelem dva body. Do utkání proti Žižkovu nenastoupí nejlepší střelec kádru – Filip Firbacher, který si odpykává trest za čtyři žluté karty.

Fotbalisté Žižkova se vrátili do druhé nejvyšší soutěže po ročním působení v ČFL. Tou ale prolétli velmi suverénně a v baráži si pak poradili s Domažlicemi. V aktuálním ročníku se zatím nacházejí na desátém místě tabulky s patnácti body. Viktoriáni z posledních pěti zápasů jednou prohráli, jinak pokaždé bodovali. Nejprve doma přehráli 4:1 Táborsko, pak uhráli remízy v Chrudimi a doma se Spartou B. Následovala prohra ve Vyškově, ovšem v posledním duelu si poradili 4:2 s Brnem. V dresu Žižkova nastupuje bývalý obránce Varnsdorfu Marek Richter.

Souboj o důležité body je na programu v neděli 29. října od 14.30 hodin v Kotlině. Utkání můžete přímým přenosem sledovat na Sporttotal.cz. Naváže Varnsdorf na vítězství s Kroměříží? Vsadit si můžete u společnosti Tipsport, prémiového partnera klubu.