V neděli se v Kotlině se představí rezerva Sparty

Svěřence Miroslava Holeňáka čeká další domácí utkání.

Do Kotliny přijíždí rezerva Sparty, která šla v posledních zápasech výkonnostně nahoru. Ze tří zápasů uhrála sedm bodů. Dokázala vyzrát 1:0 na Opavu, 2:0 na Prostějov a naposledy remízovala s lídrem druholigové tabulky – Líšní 0:0. Předtím ale zažila tři porážky v řadě. Rezervě Sparty aktuálně patří jedenácté místo v tabulce FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se čtrnácti body.

Varnsdorf chce naopak potvrdit domácí dominanci a napravit nepovedené utkání ve Vyškově. „Budeme chtít navázat na poslední domácí utkání a zvládnou ho za tři body. Se Spartou to nebude jednoduchý zápas. Má kvalitní mladé mužstvo, výsledkově se jí daří. Uděláme všechno proto, abychom jí tu šňůru přerušili,“ prohlásil před zápasem na adresu soupeře Pavlo Rudnytskyy.

Varnsdorf v minulé sezóně dokázal rezervu Sparty dvakrát porazit (doma 3:1, venku 3:0). Začátek nedělního utkání je naplánován na 15.30 hodin. Dokáže Varnsdorf potvrdit výhodu domácího prostředí? Vsadit si můžete u společnosti Tipsport, prémiového partnera klubu. Z utkání bude dostupný stream zde.