Varnsdorf navštívil indický velvyslanec

Čtvrtek 16. září byl dnem, kdy do Varnsdorfu přijel historicky první velvyslanec cizího státu. A náš klub na tom má svůj podíl. Důvodem je náš současný hráč Abneet Bharti. Právě on byl hlavním důvodem návštěvy velvyslance Indie Jeho Ecellence Hemanta H. Kotalwara. Pozvání od města Varnsdorf, který návštěvu pořádal, dostal i náš předseda představenstva, Vlastimil Gabriel.

Slavnostní zahájení návštěvy proběhlo v kanceláři starosty města pana Rolanda Sollocha. Poté se pan velvyslanec přesunul na prohlídku našeho garanta fotbalu, firmy TOS Varnsdorf a.s.. Dále následoval slavnostní oběd v místním pivovaru. Došlo i k předání dárků od našeho klubu a příslib pana velvyslance, že navštíví některý z našich mistrovských zápasů a samozřejmě by rád viděl v akci i zástupce Indie v profi fotbale ČR, Abneeta Bhartiho.

Jsme rádi, že Abneet sdělil panu velvyslanci, že se mu u nás líbí a chválil si podmínky, které mu v restartu jeho kariéry poskytujeme.