Vítězný turnaj o Pohár starosty města Jirkova kategorie U8

Za účasti 15 týmu, které byly rozděleny do 2 skupin, jsme sehráli 7 zajímavých zápasů s týmy, které byly pro nás velkou neznámou. Ve skupině jsme s každým jednoznačně vyhráli a jediný, kdo nás potrápil, byla skvělá Roudnice n/Labem, kterou jsme udolali 2:1. Druhou skupinu vyhrála Slavia Karlovy Vary s kterou jsme si ve finále bez problémů poradili a zápas dotáhli do vítězného konce s výsledkem 6:1.
Odměnou byl pohár a medaile vč. putovního poháru. Kluci zaslouží obrovskou pochvalu za přístup a nasazení. Velké poděkování patří také rodičům, kteří neúnavně fandili a byly naším hnacím motorem.
Sestava:
Hugo Blága, Davídek Svoboda, Petr Novosad, Honzik Ponděliček, Maty Stehlíček, Dáda Godla, Adámek Reichert a Matyáš Jindřich.
Výsledky:
Vdf – Jirkov 8:1