Z Příbrami vezeme 1 bod

Zápas 4. kola nám přinesl do tabulky další bod. Utkání se začalo vyvíjet lépe pro nás, když jsme se ujali vedení díky trefě Tomáše Lauka. Příbram ale díky střelám Vávry a Pilíka zápas otočila. Ale 3 body v Příbrami nezůstaly. V 72. minutě dokázal srovnat Bojan Dordič na konečných 2:2.

1. FK Příbram  – FK Varnsdorf    2:2  (1:1)

Branky: 29. Vávra, 49. T. Pilík – 9. Lauko, 72. Dordić
Karty: 78. T. Pilík (PRI), 81. Vávra (PRI) – 63. M. Richter (VDF), 76. M. Kubista (VDF), 90+2. A. Richter (VDF)

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 3:3. Rohy: 3:8.

1.FK Příbram: Kočí – Halinský, Sus, T. Pilík (C), Vávra, Cmiljanović, Langhamer, Mezera, Soldát, Zorvan, Dedič.
Náhradníci: Vilotič, Dočekal, Petrák, Kvída, Hájek, Voltr, Smrkovský

FK Varnsdorf: A. Richter – M. Richter, Hušek, Zbrožek, Rudnytskyy (C) (67´ Heppner) –  Bláha, Žák (58´ Schön) –  Ondráček (82´ Šimon), Dordić, Lauko – Velich (58´ Kubista),   .
Náhradníci: Heppner, Pajkrt, Šimon, Schön, Kubista, Vaňák

Rozhodčí: Křepský – Volf, Černoevič
Diváci: 866

Trenér Pavel Drsek: „Do zápasu jsme vstoupili dobře a dokázali jsme vstřelit gól ze standardní situace. Postupem času jsme zbytěčně začali míče ztrácet a  jen odkopávat, čímž jsme do hry dostali Příbram, která toho využila. Druhou půli jsme nezačali dobře a darovali jsme Příbrami druhý gól. Poté co jsme prostřídali se naše hra zlepšila a celkem zaslouženě jsme vyrovnali. Poté jsme ještě měli situace, kdy jsme mohli utkání zlomit na naší stranu, ale nestalo se. Remíza je spravedlivá, jelikož i Příbram během zápasu měla situace, kdy mohla vstřelit branku.“

foto: 1.FK Příbram