Z Táborska s bodem

Po koronavirové pauze jsem v neděli nastoupili do 14. kola F:NL a přivezli si 1 bod.

FC MAS Táborsko – FK Varnsdorf    2:2 

branky: 18. P. Plachý, 32. Provazník – 2. Hušek, 9. Dordić

žluté karty: 69. Provazník (TAB) – 63. Ondráček (VDF), 69. Žák (VDF), 88. Hušek (VDF), 90+2. Dordić (VDF)

FC MAS Táborsko: Zadražil – Navrátil (C), Rydval (75. Drozd), Tusjak, Holiš – Vozihnoj (78. Jakub Matoušek), Rafa, Icha, Boula – P. Plachý (78. Kubovský), Provazník.
Náhradníci: Pecháček – Jakub Matoušek, Kubovský, Havrda, Drozd.

FK Varnsdorf: Vaňák – Heppner, Hušek, Kouřil, M. Kubista (46. Žák) – Bláha, Ondráček (74. Lauko), Zbrožek, Rudnytskyy (C), Dordić – Schön (57. Šimon).
Náhradníci: Porcal – Bharti, M. Richter, Lauko, Žák, Šimon, Velich.

Rozhodčí: Černý – Podaný, Dohnálek
Diváci: 503

Vstup do zápasu se nám více než vydařil. Hned v 2. minutě se prosadil hlavičkou Lukáš Hušek. 7 minut na to domácího brankáře Zadražila překonal Bojan Dordič. Do třetice se do gólové šance dostal Pavlo Rudnytskyy, ale nemířil přesně. Poté se ke slovu dostalo Táborsko, v 18. minutě snížil Plachý a ve 32. minutě srovnal na konečných 2:2 Provazník. Druhý poločas žádnou branku již nepřinesl. Několik slibných šancí jsme si vytvořili, ale skóre zůstalo stejné.

Pavel Drsek: „Do utkání jsme vstoupili dobře a vstřelili jsme dvě rychlé branky. Poté jsme mohli přidat třetí, ale nedali. Postupem času jsme zbytečně přenechali hru Táborsku, které nás nekompromisně ztrestalo dvěma góly. Do konce poločasu jsme se opět zlepšili a mohli opět skóroval, ale nedokázali jsme vyložené šance využít. V začátku druhého poločasu jsme nebyli tak kvalitní a Táborsko mohlo vstřelit třetí branku. Po prostřídání jsme se zlepšili a měli utkání rozhodnout, ale opět nekvalitou v zakončení jsme se připravili o tři body. Samozřejmě jsme se i hněvali, protože podle našeho názoru nám rozhodčí nepísknul jasnou penaltu. Bod musíme vzít a ve čtvrtek zase makat dál.“

Lukáš Hušek, autor první branky: „Do utkání jsme vstoupili nejlépe jak jsme mohli. Ze standardky a brejku jsme vedli 2:0. Bohužel místo uklidnění a pokusit se přidat další branky, jsme úplně vypnuli a soupeř začal více hrát a do půle srovnal. V druhé půli začal lépe soupeř, ale od 60. minuty až do konce utkání jsme dominovali, soupeř pouze bránil, ale žádnou z šancí jsme bohužel nedokázali přetavit bod. Dnes jsme měli po výkonu v druhé půli přivézt tři body, ale pokorně bereme bod a soustředíme se na náš nabitý plán, který nás v listopadu čeká.“

Ve čvrtek nás v semifinále čeká zápas s FK Jablonec.