Bod bereme, kluci hráli obětavě. Z defenzivy mám radost

Trenér Miroslav Holeňák mluvil po bezbrankové remíze ve Vlašimi o průběhu utkání i defenzivě celého týmu.

„Měli jsme dobrý vstup do utkání, dařilo se nám, byli jsme aktivní. A hlavně jsme byli nebezpeční, měli jsme hned několik možností. Bohužel tu největší Tomáš Polyák neproměnil. Postupem času Vlašim začala hrát lépe a lépe, místy nás pak přehrávala.

Ve druhém poločasu jsme už více bránili, než útočili. Vlašim hrála opravdu dobře. Z tohoto pohledu si bodu ceníme. Myslím si, že je zasloužený, protože kluci hráli obětovavě. Vlastně splnili jeden z cílů, který jsme si dali v přípravě – že zapracujeme na defenzivě. Chtěli jsme se zaměřit na to, abychom nedostávali laciné branky, takže to se nám povedlo. I když jsme samozřejmě měli i štěstí, když soupeř neproměnil penaltu. Jak se ale říká, štěstí přeje připraveným a my jsme na ten zápas připraveni byli. Zvládli jsme ho hlavně směrem do defenzivy, toho si vážím. Takhle musíme pokračovat a věřím, že do ofenzivy to přijde a budeme se zlepšovat.

Vzhledem k tomu, že jsme hned první zápas hráli na půdě opravdu kvalitního týmu, který má řadu dobrých hráčů, tak bod bereme,“ řekl po utkání kouč Miroslav Holeňák.