PREVIEW: V neděli přijede do Kotliny druhá Dukla Praha

Varnsdorfský A tým se v rámci 18. kola představí před domácím publikem, přijede pražská Dukla.

FK Dukla Praha

Aktuálně druhý tým druhé nejvyšší fotbalové soutěže v zimním přestupovém období výrazně posílil. Na hostování přišel Matěj Helešic z Pardubic, Muris Mešanovič z polského týmu Puszcza. Střed zálohy vyztužil Jakub Hora, který na podzim působil v Českých Budějovicích.

Ještě před startem jara Dukla skončila ve čtvrtfinále domácího poháru, když nestačila na Opavu (2:0). O pár dní později přišla konfrontace se Zbrojovkou. Utkání hrané na Julisce nabídlo gólové hody, remízu 3:3 vystřelil Pražanům deset minut před koncem hrací doby Mešanovič, ten se v zápasu prosadil hned dvakrát.

FK Varnsdorf

Fotbalisté Varnsdorfu vstoupili do jarní části ligy bezbrankovou remízou 0:0 ve Vlašimi a připsali si jeden bod do tabulky. Vzhledem k vývoji ostatních zápasů je Varnsdorf aktuálně patnáctý se sedmnácti body. Na dvanáctou Spartu ztrácí tři body.

Vzájemná bilance

Severočeši se s Duklou naposledy utkali na začátku srpna loňského roku, gólové žně na Julisce tehdy skončily vítězstvím domácích 4:3. V sezóně 2022/2023 z toho jedna remíza 1:1 a vítězství Pražanů 4:3.

Informace k utkání

Domácí utkání je na programu v neděli 10. března od 14:30 hodin na stadionu v Kotlině. Utkání můžete přímým přenosem sledovat na sporttotal.cz. Dokáže Varnsdorf překvapit favorita na postup do první ligy? Vsadit si můžete u společnosti Tipsport, prémiového partnera klubu.

*Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je přísně zakázána.