Čeká nás utkání s pražskou Viktorií Žižkov

Viktorka před minulým kolem vyměnila trenéra. Zdeňka Haška vystřídal do konce podzimu staronový trenér David Vavruška a hned při své premiéře porazil SK Líšeň 3:1

„Žižkov patří k nejkvalitnějším mužstvům v lize. Je to aspirant na postup. Má velmi kvalitní a zkušený tým a hráče, kteří již něco dokázali. Jsou velmi technicky zdatní, silní v kombinaci. Na druhou stranu pro nás je to zápas, kde můžeme porovnat kvalitu naši a jejich. Máme zde kluky, co by se chtěli postupně dostat výš a toto porovnání je vždy zajímavé. Určitě budeme chtít zahrát zápas na hranici možností a nedáme soupeři nic zadarmo. Věříme, že když nám to sedne můžeme uspět,“ řekl o soupeři trenér Oulehla.

V Táborsku poprvé od začátku utkání nastoupil dorostenec Jan Kubr. „ Honza vypadá v tréninku velmi dobře a rozhodli jsme se mu dát šanci. Utkání odpracoval a odehrál velmi dobrý zápas. Byl jsem s ním spokojený. Musí to však dokazovat i nadále. Je to zajímavý hráč, proto jsme si ho i vybrali. Jeho nasazení do zápasu není jisté,“ zhodnotil Kubrovo vystoupení David Oulehla.

Druhá liga má díky termínovému skluzu nabitý program. Hraje se dvakrát do týdne. S tím je také spojené častější testování. Trenér Oulehla má na to svůj názor. „Test musí být starý 48 hodin. Musím říct, že plně respektují vážnost situace, koronavir je velmi nebezpečný. Ale myslím si, že testování třikrát v týdnu je úplný nesmysl. Je to už krajně nepříjemné. Taková opatření se dostávají už za hranu. Nevím, zda lidi ve fabrikách chodí na test třikrát týdně,“ dodal na závěr.

Rozhodčí: Petr Hocek – Jaroslav Poživil, Jan Váňa
Delegát utkání: Ladislav Kruliš
Delegát svazový: Petr Vysloužil

Vzájemná utkání z loňské sezony

2.6.2020
FK Varnsdorf – FK Viktoria Žižkov 0:4 (0:1)

Branky: 42. Jaroslav Diviš, 51. Nešický, 59. Vůch, 88. Martan

FK Varnsdorf: Samoel – Barac, Kouřil, Lehoczki, Daniel Novák – M. Kubista, Kocourek (87. Šimon) – Rudnytskyy (C) (77. Zezula), L. Novák, D. Breda (57. Schön) – Ondráček (57. Micovčák).
Náhradníci: Vaňák – Zezula, Heppner, Kubr, Schön, Micovčák, Šimon.

FK Viktoria Žižkov: Švenger (C) – Tusjak, Žežulka, Březina, Řezáč – Nešický (79. Urbanec), Súkenník, Nabijev (84. Antl) – Vůch, Batioja (84. Egidio), Jaroslav Diviš (71. Martan).
Náhradníci: K. Hrubeš – Egidio, Martan, Urbanec, Antl, Bezdička, Dudl.

Rozhodčí: Marek – Podaný, Batík

25.08.2019

FK Viktoria Žižkov – FK Varnsdorf 3:0 (2:0)

Branky: 10. Jaroslav Diviš, 32. Batioja, 60. Bazal

FK Viktoria Žižkov: Švenger – Řezáč, Opluštil, Březina, Tusjak – Batioja (76. Petrlák), Súkenník – Urbanec (69. Cabaña), Gil, Bazal – Jaroslav Diviš (67. Čapek).
Náhradníci: P. Soukup – Muleme, Maksić, Čapek, Halgoš, Petrlák, Cabaña.

FK Varnsdorf: Samoel – Finěk, Lehoczki, M. Kubista, Heppner – Ondráček (63´ Rudnytskyy), Kocourek – Schön (46. Bláha), D. Breda (89. Houser), Barac – Micovčák.
Náhradníci: Vaňák –  M. Richter, Kazda, Bláha, Šimon.

Rozhodčí: Marek – Vlasjuk, Mojžíš

Poslední sestava FK Viktoria Žižkov v utkání s SK Líšeň:

Švenger – Urbanec, Pudil, Žežulka, Muleme – Skopec (71. Sixta), Súkenník – Diviš, Richter, Zoubele (77. Auer) – Batioja (88. Nabijev)