Do Kotliny přijíždí 1.SK Prostějov

Druholigová sezóna je v plném proudu a na programu je již třetí kolo. Do Kotliny přijede 1.SK Prostějov.

Prostějov se vloni i přes výpadek formy umístil daleko od sestupových vod. Skončil jedenáctý se ziskem 37 bodů a skóre 32:50. Sebevědomí do nového ročníku mu ale zajisté nalila povedená příprava. Kromě prohry s Rosicemi se Prostějov mohl chlubit skvělými výsledky. Dokázal uhrát remízu 0:0 s Olomoucí či v generálce vyzrát na prvoligový Zlín 2:1.

Dobré výsledky svěřenci Pavla Šustra přetavili i do ligy. V úvodním kole vyzráli na rezervu Slavie. Hanáci o vítězství rozhodli v nastavení první půle, když nařízenou penaltu proměnil Omale. O týden později uhrál Prostějov na domácím stadionu po vyrovnaném boji remízu 1:1 s Třincem.

V minulé sezóně se Varnsdorf s Prostějovem střetl dvakrát. A v obou případech vítězně. Na jaře zvítězil vysoko 4:0, na podzim v Kotlině 3:1. Prostějov je po dvou kolech  v tabulce pátý se čtyřmi body, Varnsdorf devátý se třemi body.

Vrátí se fotbalisté Varnsdorfu na vítěznou vlnu? Vsadit si můžete u společnosti Tipsport, prémiového partnera klubu. Z utkání bude dostupný stream zde.