Dohrávka s Duklou ve čtvrtek od 17 hodin

FK Varnsdorf čeká dohrávka čtvrtého kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY proti Dukle. Původní termín zápasu (20. srpna) byl zrušen pro nepříznivý stav hrací plochy. Náhradní termín je čtvrtek 8. září od 17.00 hodin na Julisce.

Dukla šla v posledních zápasech výkonnostně nahoru. Z posledních tří duelů získala šest bodů a odlepila se ze dna druholigové tabulky. Nejprve si vyšlápla na talentované mužstvo Slavie 3:1, následně bodovala i doma proti Vyškovu poměrem 2:0. Mírné vystřízlivění přišlo v posledním kole proti Příbrami. Po nevydařeném výkonu pražané padli nejtěsnějším rozdílem. „Místo toho, abychom byli po dvou výhrách psychicky nahoře, tak odehrajeme poločas prakticky bez pohybu,“ řekl pro klubový web bezprostředně po zápase Petr Rada.

Varnsdorf po dobrém vstupu do sezóny v posledních dvou zápasech klopýtl. Nejprve doma podlehl Příbrami, tři dny na to prohrál na Xaverově se Slavií. „ Teď musíme opět zabrat, semknout se a začít od týmového výkonu s dobrou defenzivou a kvalitou v útočné fázi,“ ví záložník Adam Ondráček.

Utkání se hraje ve čtvrtek 8. září od 17.00 hodin na Julisce. Dokáže se Varnsdorf vrátit na vítěznou vlnu? Vsadit si můžete u společnosti Tipsport, prémiového partnera klubu. Z utkání bude dostupný stream zde.