FK Varnsdorf čeká představení na Julisce

Po domácí výhře nad Prostějovem se svěřenci Miroslava Holeňáka střetnou v rámci 4. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY s Duklou Praha. Utkání je na programu v sobotu 20. srpna od 16:30 hodin na Julisce.

Dukla přes léto mohutně posilovala, na předsezónní tiskové konferenci navíc potvrdila postupové ambice. V úvodu druhé ligy ale prožívá noční můru. Ani v jednom ze tří zápasů nebodovala, dokonce nevstřelila ani branku. Svěřenci Petra Rady tak zatím uzavírají druholigovou tabulku. Představenstvo klubu proto pro zápas s Varnsdorfem schválilo vstupné zdarma.

Za to Varnsdorf je v herní pohodě. Vstup do ligy mu vyšel. Ze tří utkání vybojoval šest bodů za výhry proti Opavě a Prostějovu. Zatím jediná prohra přišla s Líšní. Také v poháru se Severočechům dařilo. V prvním kole porazili třetiligové Brozany 3:1.

„Čeká nás těžké utkání. S Varnsdorfem to nikdy není nic lehkého, i minule když jsme s nimi hráli doma, tak to byl boj. Soupeř navíc vyhrával, takže je nahoře. Mají kvalitní kádr, rychlé hráče nahoře a rychlý přechod. Jsou komplexním týmem,“ řekl pro klubový web David Kozel.

Dokáže Varnsdorf bodovat i Na Julisce? Vsadit si můžete u společnosti Tipsport, prémiového partnera klubu. Z utkání bude dostupný stream zde.