Hodnocení podzimu – mladší žáci

kategorie U13

Ročník 2008 zaznamenal veliký progres. Tým výkonnostně táhnou Skála a Pospíšil, ale zlepšení je poznat i u Kaly, Koláře, Rudinského a Galena. V. Švihlík je velmi šikovný hráč, ale do své hry potřebuje přidat více pohybu. Naši hru ale skvěle doplňuje brankář Barcal i záložníci Scholz a Tomsa. Galeno má skvělé čtení hry, zapracovat však musí na svém pohybu. Do sestavy dobře zapadá i Křemen na kraji hřiště. Z U14 chodí vypomáhat Eder, který do našeho ročníku také patří. Skvělá zpráva je, že když jdou kluci z U13 hrát za U14, tak jsou v týmu posilou. Skála za U14 nastřílel již 5 branek!
Tým vyhrál utkání s Benešovem a v Roudnici nad Labem. Nejhorší utkání jsme sehráli na Povltavské FA, kde jsme dostali 19 gólů, ale když se ohlédneme za jednotlivými utkání, tak jsme sehráli slušná utkání i na Žižkově, s Duklou a Libercem, kdy jsme sice prohráli ale v části utkání jsme i vedli.

V polovině podzimní části posílil náš tým ještě J. Jakoubek. Drábek střídavě hraje za týmy U13 a U12, jemu se nedá upřít bojovnost.
Stabilně za B tým hrají Pejznoch a Riedel. Kluci jsou hlavně skvělá parta a to je na nich nejlepší!

Během podzimu jsme přivítali nového trenéra Pavla Vomáčku, a také pomocníky z dorostu Honzu Waltera, Pavla Trana a Lukáše Voboru, kteří pomáhají s tréninkem mladších žáků a ml. přípravky. Jejich aktivity si cení i hráči samotní – pro které jsou kluci vzorem v přístupu k fotbalu.

Nové tváře v našem týmu pochází ze Stružnice (Křemen, Tomsa), z Jiříkova (Barcal) a z České Lípy (Jakoubek).

kategorie U12
Ročník 2009 má v tabulce o bod více než než r. 2008. Kluci se radovali z výhry celkem 2x a jednou remizovali. Výhru slavili na Žižkově, ve Střešovicích a bod vezou z Povltavské FA. Trenéři Jordák a Kucer se o kluky starají s péčí a tréninky probíhají společně z ročníkem 2008, kdy využíváme již výše zmíněného dělení. Výkony tento tým táhli Štěpán (nejlepší střelec) a Liška. V bráně je Černý. V obraně bojují Sobotka, který odběhá mnoho soubojů a Přibyl, který má výkony spíše proměnlivé – i on však umí dobře zahrát. Doplňují je Salay, technicky slušně vybavený hráč, který však musí někdy zlepšit svůj přístup, dále Jordák – který má silnou stránku v technickém řešení situací a tu slabší ve fyzické kondici. Kucer – se statečně pere s o rok staršími kluky. Sestavu dobře doplňují Conway a rychlostně vyniká K. Rýdl.

Za B tým hrají V. Hrazdira, M. Kubr M. Derner, který přišel z Krásné Lípy. Dlouhodně je zraněn J. Černý a do tréninkového procesu již byli zapojeni M. Lemonfa ze Skalice u ČL a T. Divíšek z Jiříkova. Bylo by fajn, kdyby se náš tým o tyto borce brzy rozrostl.

Náš B tým ještě v okresní soutěži neokusil jinou chuť než vítězství.

Trenéři U13/12
Mgr. Hamada Martin
Vomáčka Pavel
Jordák Jaroslav
Kucer Miloslav
a naše vedoucí Irena Vítová