Na půlroční hostování z Liberce přichází Tomáš Polyák

Do FK Varnsdorf přichází z FC Slovan Liberec na půlroční hostování záložník Tomáš Polyák, který s A týmem absolvoval celou zimní přípravu a zaujal trenéra Miroslava Holeňáka.

Varnsdorfští vyztužili své záložní řady příchodem dvaadvacetiletého Tomáš Polyáka. Talentovaný středopolař je hráčem Slovanu Liberec, kde působí od roku 2012. Byl základním pilířem rezervního týmu, během loňské sezóny naskočil i do zápasů v nejvyšší soutěži. Do zimní přípravy však naskočil s Varnsdorfem.

„Pro mě byla příprava asi nejdelší, kterou jsem v hráčské kariéře zažil,“ směje se. „Když se ale ohlédnu zpětně, zvládli jsme ji všichni dobře. I výsledkově. Příchod do Varnsdorfu byl pro mě lehčí, protože jsem znal hodně kluků, s kterými jsem hrál nebo proti nim nastupoval,“ dodává Polyák, který už vyhlíží sobotní zápas proti Vlašimi.

„Věřím, že jsme dobře naladěni a hlavně připraveni. Bude pro nás důležité chytit začátek soutěže nejlepším možným způsobem – výhrou. Uděláme všechno, abychom z Vlašimi přivezli tři body,“ dodal na závěr.