Preview: Anglický týden pokračuje ve středu utkáním v Chrudimi

Rychlá regenerace a příprava na další utkání. Varnsdorf v rámci anglického týdne zajíždí do Chrudimi, kde bude chtít navázat na domácí výkon proti Brnu. Úvodní výkop je naplánován na středu 17. dubna od 17.00 hodin.

MFK Chrudim

Chrudimští fotbalisté drží osm zápasů před koncem letošního ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY čtvrté místo v tabulce s třiatřiceti body a na třetí Táborsko ztrácí pouze dva body. Svěřenci Radka Kronďáka z šesti jarních duelů jednou remízovali, třikrát zvítězili a dvakrát prohráli, naposledy ve Vyškově (1:0). V domácím prostředí je Chrudim druhým nejlepším týmem soutěže.

FK Varnsdorf

Svěřenci Miroslava Holeňáka drží před 23. kolem čtrnáctou pozici v tabulce a na kontě mají dvacet čtyři bodů, stejně jako patnáctý Prostějov. Do Chrudimi tak jedou s jasným cílem, potvrdit skvělý výkon proti Brnu a přivézt na sever Čech další důležité body v honbě za záchranou.

Vzájemná bilance

FK Varnsdorf se s Chrudimí utkal naposled v září loňského roku, utkání bohaté na branky tehdy skončili nerozhodně 3:3. V rámci Zimní Tipsport ligy byla úspěšnější Chrudim, které vítězství zařídil jedinou trefou Daniel Kutík.

Informace k utkání

Utkání je na programu ve středu 17. dubna od 17:00 hodin na stadionu Za Vodojemem. Utkání můžete přímým přenosem sledovat na sporttotal.cz. Naváže Varnsdorf na domácí výkon proti Brnu? Vsadit si můžete u společnosti Tipsport, prémiového partnera klubu.

*Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je přísně zakázána.