Remízy si ceníme. Darovaný gól nás naštěstí nepoložil

Miroslav Holeňák mluvil po remízovém utkání v Chrudimi o průběhu utkání.

„V prvním poločase jsme se snažili o kombinační hru, která nám docela vycházela. Chybělo přesnější a lepší řešení situaci ve finální fázi. Myslím si, že jsme byli nebezpečnější, chyběl tomu jenom gól.“

„Ve druhém poločase nás zaskočil gól domácích, který jsme jim sami darovali po velké chybě. Naštěstí nás to neutlumilo. Naopak nás to vyhecovalo, vyrovnali jsme po rohovém kopu. V závěru zápasu jsme se dostali pod tlak. Chrudim tam měla hodně dlouhých autů a hodně nakopávaných míčů. Klukům už docházely síly, přeci jen jsme v neděli večer hráli těžký zápas s Brnem. Naštěstí jsme to ale přečkali.“

„Remízy si velmi ceníme. Hráli jsme proti kvalitnímu soupeři, který je v tabulce nahoře a doma hrají velmi dobře. Takže bod z horké půdy určitě bereme.“