Za příležitost jsem rád, branka je příjemný bonus

Po remíze 1:1 nad domácí Chrudimí hodnotil utkání obránce Václav Penc, který zařídil vyrovnávací branku Varnsdorfu.

Jak hodnotíte získaný bod na hřišti Chrudimi?

Věděli jsme, že nás čeká těžký zápas, protože Chrudimi se tuhle sezónu výsledkově daří. Každopádně jsme chtěli navázat na výkon proti Zbrojovce, a i když z toho nebyla výhra, tak bodu z venku si vážíme.

Krátce po změně stran jsme dostali branku, naštěstí se ti povedlo rychle odpověď.

Jako tým jsme zareagovali skvěle. Hned po obdrženém gólu jsme začali vyvíjet tlak a po jednom z rohových kopů se míč dostal ve vápně až ke mně, odkud se mi podařilo propálit gólmana.

Po delší době jste nastoupil v základní sestavě. Trenérovi jste důvěru splatil brankou.

Za příležitost nastoupit v základu jsem samozřejmě rád. Mates (pozn. redakce – Matěj Kubista) se vykartoval a chtěl jsem jeho dobré výkony nahradit. To, že mi to tam spadlo, je samozřejmě příjemný bonus.

Už v neděli nás čeká další zápas. Přijede Prostějov.

Všichni víme, že nedělní zápas s Prostějovem je potřeba zvládnout. Proto si taky budeme vážit každého fanouška, který nás přijde na stadion podpořit.

Foto Kodl Cr